хірургія легенів

Найбільш поширенна скарга паціентів із захворюванням органів грудної клітки – задишка та біль. При таких скаргах та змінах виявлених на рентгенографії, комп’ютерній томографії чи УЗД ваш лікар може направити вас до торакального хірурга.

читати далі
зв'язатись з нами

Що таке плевральна пункція?

При захворюваннях грудної клітки у плевральні порожнинічасто накопичується патологічна рідина. Для подальшої діагностики та покращеннязагального стану пацієнта торакальний хірург часто починає саме з цієїпроцедури. Ця лікувальна і діагностична процедура виконується під місцевимзнеболенням. Спеціальна голка заводиться у плевральну порожнину і рідиназдреновується назовні. Далі за потреби лікар може замовити лабораторнідослідження вмісту що поставити правильний діагноз.

Що таке торакоскопія?

Це візуальне обстеження плевральної порожнини та поверхнілегень за допомогою спеціального пристрою – торакоскопа. Часто таким чиномможна швидко виявити яке захворювання є у даного пацієнта та при можливості, цюпроцедуру легко конвертувати у повноцінне оперативне втручання.

Що таке емпієма плеври?

Грізне бактеріальне захворювання легень яке часто виникає як прогресування інших захворювань (пневмоній, плевритів, бронхітів).

Через сильне запалення плевра(оболонка яка огортає легені) - надмірно потовщується та втрачає еластичність. Через ці зміни легеня фізично не може розкритись при вдоху тому пацієнти відчувають задишку, тяжкість у грудях.

Єдиним способом допомогти таким пацієнта є оперативне втручання - декортикація легень. Хірург механічно звільняє легеню від цього панцира, та інших шварт які утруднюють розкриття легень.

Контакти

м. Тернопіль, вул. Романа Купчинського 14 КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» Кардіологічний корпус, 2 Поверх

Телефон: +380 67 303 9549

Графік роботи:
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 12.00
Нд: вихідний

зв'язатись з нами